Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


8. turistický výlet a závěrečný táborák v Bořenovicích

 

Závěrečným výletem turistického kroužku byla návštěva nedaleké vesnice Bořenovice. Sraz jsme měli přímo v Bořenovicích na autobusové točně. Výletu se zúčastnilo 13 dětí a 12 dospělých. Celkem jsme ušli 7 km. Výlet jsme zahájili v lokalitě Hájek, kde se od května loňského roku nachází Bořenovické dětské hřiště snů. Název skutečně odpovídá realitě, protože všichni jsme byli velmi překvapeni, co ukrývá hájek nad vesnicí. Děti nejprve vyzkoušely všechny hrací prvky i relaxační zóny, a pak přišel na řadu slíbený závěrečný táborák s opékáním špekáčků, vyhlášení malého turisty, který se zúčastnil všech výletů, předání diplomů, sladké odměny a přípitku dětským šampaňským. Tímto děkuji za všechny paní Květě Kašpárkové za nabídku uskutečnit táborák v Bořenovicích. Do Rymic jsme se vrátili polními cestami. Závěrečný výlet se vydařil a je skvělé, že ho několik dětí i rodičů prožilo aktivně na čerstvém vzduchu. Děkuji všem, kteří se zúčastnili turistických výletů, a dětem přeji mnoho krásných prázdninových dobrodružství.