Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Cesta do pravěku

Cesta do pravěku, to bylo to, co nás nejvíce lákalo. Nejdříve jsme si prohlédli obrázky zvířat, která v pravěku žila. Překvapilo nás, jak měl  mamut velkou zubní stoličku. Viděli jsme ji v životní velikosti. Taky jsme hledali v písku různé poklady - keramické střepy z historických nádob. Plni radostného očekávání jsme se vydali do DinoParku do Vyškova. Prohlédli jsme si obrovská pravěká zvířata, která se dokonce hýbala a vydávala zvuky. Když jsme se dívali na 3D film o malém dinosauřím mláděti, tak jsme si připadali, že jsme přímo v ději filmu. Po té jsme ještě navštívili také ZOO. Moc se nám tam líbilo. I počasí se nakonec umoudřilo a ukázalo se sluníčko. Pan řidič byl moc hodný a skvěle se nám cestovalo v krásném, přímo luxusním autobusu. Na zpáteční cestě nám pustil film a cesta nám rychle ubíhala. Výlet se vydařil a moc jsme si ho užili. ( Projekt Šablony II )