Hledat na webu


Fotogalerie MŠ

8.10.2020

Vycházka za zvířátky se nám vydařila. Brzy ráno se ukázalo sluníčko a tak jsme posbírali všechny dobroty pro zvířátka a společně s pány myslivci J. Smýkalem a J. Horňákem jsme si vyšli ke krmelci do Olší. Cestou jsme se dozvěděli, kterým živočichům se daří v přírodních rybníčcích. Seznámili jsme se také se stromy a keři v okolí. Nejvíce jsme se dozvěděli o životě zvířat, a jak se o ně myslivci starají. Potom jsme naplnili krmelce pochoutkami pro zvířátka. Bylo jich tolik, že se do krmelců ani nevešly. Bylo nám v lese moc fajn a příště se těšíme na viděnou.

30.9.2020

Cesta do pravěku, to bylo to, co nás nejvíce lákalo. Nejdříve jsme si prohlédli obrázky zvířat, která v pravěku žila. Překvapilo nás, jak měl  mamut velkou zubní stoličku. Viděli jsme ji v životní velikosti. Taky jsme hledali v písku různé poklady - keramické střepy z historických nádob. Plni radostného očekávání jsme se vydali do DinoParku do Vyškova. Prohlédli jsme si obrovská pravěká zvířata, která se dokonce hýbala a vydávala zvuky. Když jsme se dívali na 3D film o malém dinosauřím mláděti, tak jsme si připadali, že jsme přímo v ději filmu. Po té jsme ještě navštívili také ZOO. Moc se nám tam líbilo. I počasí se nakonec umoudřilo a ukázalo se sluníčko. Pan řidič byl moc hodný a skvěle se nám cestovalo v krásném, přímo luxusním autobusu. Na zpáteční cestě nám pustil film a cesta nám rychle ubíhala. Výlet se vydařil a moc jsme si ho užili. ( Projekt Šablony II )

18.9.2020

Dnes 18. 9. nás navštívil pan malíř Lubomír Dostál. Moc jsme se na něj těšili. Společně jsme se pustili do práce. Obrázky nám šly od ruky a "Malování s podzimem" se nám moc líbilo. Už se těšíme na příští návštěvu. ( Projekt Šablony II )

16.9.2020

Jednoho krásného slunečného rána jsme se s dětmi vydali za zvířátky do ZOO Lešná. Všechna zvířátka nás pozdravila, protože je také vylákalo sluníčko ven. Užili jsme si pěknou procházku a dozvěděli se zase něco nového. Den se nám vydařil a my se spokojeně vrátili do mateřské školy. ( Projekt Šablony II )