Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Školy pro děti zaměstnanců IZS ve Zlínském kraji

Vzhledem k tomu, že byly na základě krizového opatření vlády uzavřeny základní školy, mají zaměstnanci poskytovatelů zdravotních a sociálních služeb, hygienických stanic, bezpečnostních sborů, ozbrojených složek, složek Integrovaného záchranného systému a dalších profesí možnost poslat své děti ve věku od 3 do 10 let do jedné vybraných škol ve Zlínském kraji, kde bude o tyto děti postaráno.

Zájemci o umístění dítěte mohou se svými požadavky kontaktovat přímo jednu ze škol, která je nejblíže jejich bydliště, a zároveň je v kopii poslat na krajský úřad na email:

michal.duda@kr-zlinsky.cz.

Jde o celkem 17 škol rozmístěných po celém kraji, na území každé obce s rozšířenou působností je minimálně jedna. Nabízíme jejich seznam: