Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLY

DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ZE DNE 13. 10. 2020  s účinností

ode dne 14. října 2020 od 0:00 hod. do dne 1. listopadu 2020 do 23:59 hod.

 

dochází k omezení provozu základní školy podle školského zákona a to tak, že se zakazuje osobní přítomnosti žáků na základním vzdělávání v základní škole.  Tímto dochází také k uzavření školní družiny na dané období.

Žákům nebudou automaticky odhlášeny obědy, jelikož na ně mají nárok. Žáci si mohou docházet do školní jídelny na oběd v době distanční výuky od 12:00 do 12:45 hod. v případě dodržení přísných hygienických pravidel a rozestupů. Mohou sedět u jednoho stolu maximálně v počtu 4 osob, mezi stoly musí být 2 metrové rozestupy a v jídelně nesmí být více strávníků, než je míst k sezení. Odhlašování obědů tedy zůstává v kompetenci zákonných zástupců.

 

Mateřská škola je zatím stále v provozu bez omezení.

 

Dále platí opatření, že od 26. 10. 2020 0:00 hod. do 27. 10. 23:59 hod. se nadto zakazuje osobní přítomnost žáků základní školy na vzdělávání.  V těchto dvou dnech nebude povinné distanční vzdělávání!

 

V Rymicích dne 13. 10. 2020                                                            Mgr. Lenka Veselá

                                                                                                                    ředitelka školy