Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Test základního kola logické olympiády

 

Dobrý den,

 

test základního kola Logické olympiády pro kategorii A1: prvňáci a  A2:druháci je možno řešit od 22. 10. 6:00 do 28. 10. 2022 včetně. Prosíme, ať si všichni Vaši zaregistrovaní žáci test vyplní. Již není možná dodatečná registrace žádného žáka. 

Do soutěže děti vstoupí na stránce "Vstup do soutěže" zadáním emailu a hesla, které obdržely po registraci. Pokud přístupové heslo nemají, vyžádejte si nové heslo zde

http://www.logickaolympiada.cz/vstup_pro_zaky/?zapomenute_heslo=1

I v průběhu základních kol lze údaje žáků včetně emailů samozřejmě opravit a heslo získat, stejně tak je možné dopotvrdit souhlasy rodičů, stačí, aby se nám ozvali. Na stránce soutěže www.logickaolympiada.cz najdete i telefonní číslo - 277 000 289. Rádi pomůžeme s jakýmkoliv problémem.

 

K samotnému testu se dostanou po přihlášení kliknutím na odkaz "Vypracovat test". Testy základního kola spustíte na všech zařízeních, je potřeba přístup do internetu na minimální rychlosti 128kb/s a display nebo monitor s minimálním rozlišením 1024x768.  Na vyřešení soutěžních úkolů děti mají 20 minut. Po spuštění on-line testu jej nelze přerušit!!

 

Pak už se můžou začít řešit soutěžní úkoly. Správná odpověď se vybírá myší a po kliknutí se orámuje modře. Na další otázku se přesunete tlačítkem "Další". Pokud se chcete vrátit k předchozí otázce, stiskněte "Předchozí". Tlačítko "Ukončit test" se zobrazí až u poslední otázky a použijete ho, až když máte opravdu všechny otázky hotové. Po uplynutí času se test ukončí automaticky a výsledky budou samozřejmě uloženy.

 

Výsledky kategorie A1 a A2  se dozví soutěžící i učitelé ve svém uživatelském profilu po ukončení a vyhodnocení základního kola v pondělí 31. 10. 2022.

 

Přejeme žákům mnoho úspěchů v soutěži.