Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Uzavření školy z důvodu výskytu Covid-19

 

Vážení zákonní zástupci,

je nám to moc líto, ale opět Vás musím informovat, že byl ve škole potvrzen případ onemocnění COVID-19. Vaše dítě bylo během pobytu ve škole ve dnech v rizikovém kontaktu s osobou, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2. Vašemu dítěti bude nařízena karanténa, která se vztahuje pouze na osoby z rizikového kontaktu, ne na jeho rodinné příslušníky. Prosím očekávejte doručení sms zprávy s odkazem na sebetrasovací formulář. Pokud se rozhodnete tuto možnost nevyužít, tak Vás bude ohledně karantény telefonicky kontaktovat trasovací centrum hygienické stanice. Již dnes je však nutné zajistit, aby Vaše dítě zůstalo doma.

 

Karanténa může být ukončena následujícím způsobem:

•             po minimálně 7 dnech v případě negativního výsledku testu, který Vaše dítě absolvovalo 5.-7.den od posledního kontaktu a pokud nemá zdravotní obtíže

•             po 14 dnech v případě, že Vaše dítě neabsolvovalo PCR test.

 

Sešity a pomůcky pro své děti si můžete vyzvednout v pátek 10.12. v čase od 9:00 do 11:00 hod., taktéž i formulář - Žádost o ošetřovné.

Online výuka začne již v pátek 10.12. od 8:00 hod. dle rozvrhu níže.

Návrat do školy pro všechny žáky je možný nejdříve ve středu 15.12.2021!

Na děti, které prodělaly Covid-19 se karanténa nevztahuje a tyto děti nemusí ani na PCR test, bohužel běžnou prezenční výuku pro tyto děti nejsme z personálních důvodů schopni zajistit.

Strava byla všem žákům odhlášena a paní Mgr. Hradilová byla informována o zrušení hudebního kroužku. 

MATEŘSKÁ ŠKOLA FUNGUJE NORMÁLNĚ!

Moc nás to mrzí. Všem přejeme hlavně pevné zdraví.

online_rozvrh_prosinec_jpg.jpg (JPG 763x1080px )

Formulář: Žádost o ošetřovné