Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Návrat do školy po karanténě

 

Vážení zákonní zástupci,

jelikož jsme od pondělí 15.11. v karanténě a poslední kontakt s pozitivní osobou byl v pátek 12.11., zítra 19.11. od tohoto uplyne 7 dní. V pondělí se do školy mohou vrátit děti a žáci, kteří se byli otestovat PCR testem 5. - 7. den od posledního kontaktu (tj, 17.11.,18.11.,19.11, či později) a jejich výsledek je negativní. Děti a žáci, kteří nepodstoupí PCR test, se mohou do školy vrátit až po 14 dnech, tj. v pondělí 29.11.

V pondělí se nebudou ve škole testovat žáci, kteří mají 72 hodin platný PCR test a kteří prodělali covid-19, ostatní se budou testovat antigenním testem. Pokud Vám nedošla žádanka na PCR test, prosím obraťte se na Krajskou hygienickou stanici ve Zlíně.

Obědy budou od pondělí 22.11.všem dětem a žákům nahlášeny. Prosím Vás tedy, odhlaste svým dětem, které budou ještě doma stravu ve školní jídelně Sluníčko Holešov.

V pondělí 22.11. bude běžná výuka, na plavecký výcvik se nepojede. Náhradní termín plaveckého výcviku je stanoven na pondělí 29.11.

Děkuji, v případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.