Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Uzavření školy z důvodu výskytu covid-19

 

Vážení zákonní zástupci,

je mou povinností Vás informovat, že byl ve škole potvrzen případ onemocnění COVID-19. Vaše dítě bylo během pobytu ve škole ve dnech v rizikovém kontaktu s osobou, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2. Vašemu dítěti bude nařízena karanténa, která se vztahuje pouze na osoby z rizikového kontaktu, ne na jeho rodinné příslušníky. Prosím očekávejte doručení sms zprávy s odkazem na sebetrasovací formulář. Pokud se rozhodnete tuto možnost nevyužít, tak Vás bude ohledně karantény telefonicky kontaktovat trasovací centrum hygienické stanice. Již dnes je však nutné zajistit, aby Vaše dítě zůstalo doma.

 

Karanténa může být ukončena následujícím způsobem:

•             po minimálně 7 dnech v případě negativního výsledku testu, který Vaše dítě absolvovalo 5.-7.den od posledního kontaktu a pokud nemá zdravotní obtíže

•             po 14 dnech v případě, že Vaše dítě neabsolvovalo PCR test.

 

Sešity pro své děti si můžete vyzvednout v pondělí 15.11. v čase od 10:00 do 11:00 hod., taktéž i formulář - Žádost o ošetřovné.

Online výuka začne z organizačních důvodů od úterý 16.11. od 8:00 hod. dle rozvrhu níže.

Zítra, tj. v pondělí dne 15.11. se s žáky spojíme do své třídy v MS Teams v 9:00 hod., abychom vyzkoušeli připojení a řekli si organizaci k výuce.

Strava byla všem dětem a žákům na celý týden odhlášena a paní Mgr. Hradilová byla informována o zrušení hudebního kroužku. 

Moc nás to mrzí. Všem přejeme hlavně pevné zdraví.

 

Formulář -  Žádost o ošetřovné: