Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Pionýrský Sedmikvítek 2021

 

Vážení rodiče,

i přesto, že letošní školní rok je z důvodu pandemie Covid-19 jiný než ty předešlé, stále se snažíme vymýšlet a organizovat všelijaké projekty, ale také se zapojujeme do různých soutěží. Jednou z nich byla i celostátní výtvarná soutěž Sedmikvítek 2021, pořádaná SVČ TYMY. Soutěžili jsme v kategorii dvourozměrné práce a s radostí vám můžeme oznámit, že jsme získali hned čtyři krásná ocenění. 

 

V kategorii A) se umístil na 2. místě Vojtěch Sekanina z mateřské školy.

V kategorii B) se umístily na 1. místě žákyně 3. ročníku Pavla Onderková a Natálie Plhalová.

V kategorii C) se stal vítězem s 1. místem žák 5. ročníku Šimon Pavelka.

 

Všem vítězům moc blahopřejeme a děkujeme za krásnou reprezentaci naší školy!

 

Naše škola dostala také zvláštní ocenění za přínos v oblasti Pionýrského Sedmikvítku pro rok 2020. Poděkování patří paním učitelkám a také bývalé paní ředitelce Mgr. Haně Pátkové za dlouholetou spolupráci a současné paní ředitelce Mgr. Lence Veselé za navazující spolupráci se SVČ TYMY.