Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Provoz školy od 17.5.

 

Vážení rodiče,

od pondělí 17.5. již nemusíme dodržovat homogenitu skupin. Žáci tedy mohou docházet do školy ve svém běžném režimu. Ranní družina je opět otevřena pro všechny přihlášené žáky od 6:45 do 7:45 hod. a odpolední do 16:00 hod. Antigenní testování bude probíhat každé pondělí nebo první den příchodu žáka do školy. Další hygienická opatření – nošení roušek, rozestupy dezinfekce a mytí rukou se nemění.

Mateřská škola má provoz bez omezení.

Plánujeme také výlety, které vám včas sdělíme. Třídní schůzky proběhnou ve čtvrtek 27.5. (formu ještě upřesníme).

Věříme, že bude povolena škola v přírodě, na kterou se tak všichni těšíme. Vše na ni připravujeme a postupně zařizujeme.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme vám krásné dny a pevné zdraví!