Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu


Výskyt onemocnění Covid-19 v ZŠ

 

Vážení rodiče,

je mou povinností Vás informovat, že byl v základní škole potvrzen případ onemocnění COVID-19. Vaše dítě bylo během pobytu v ZŠ v rizikovém kontaktu s osobou, u které bylo laboratorním vyšetřením prokázáno onemocnění COVID-19, tj. přítomnost SARS-CoV-2. Vašemu dítěti bude nařízena karanténa, která se vztahuje pouze na osoby z rizikového kontaktu, ne na jeho rodinné příslušníky. Prosím očekávejte, že vás bude kontaktovat hygienická stanice ještě dnes nebo zítra. Je však nutné zajistit, aby Vaše dítě zůstalo doma. Karanténní opatření ukončuje ošetřující lékař Vašeho dítěte. Žádanka na test bude vypsána během monitorovaného hovoru s hygienickou stanicí. Sdělené datum Krajskou hygienickou stanicí ve Zlíně pro konec karantény je 27.4. Všichni žáci 1.,3.,4. a 5. ročníku se budou moci navrátit do školy 28.4., do té doby se budou vyučovat online dle stávajícího rozvrhu. ZUŠ D-music bude fungovat taktéž online. Prezenčně pro žáky 2.ročníku. Stravu může odebrat pouze zákonný zástupce dítěte (NE DÍTĚ!), a to v čase denně od 12:10 hod. do 12:45 hod. Prosím, noste si dvoje jídlonosiče. Jeden zanecháte ve výdejně a druhý si odnesete. Pokud nebudete mít o stravu pro své dítě zájem, prosím ještě dnes nebo zítra do 7:00 hod. si stravu odhlaste. Mateřská škola a 2.ročník fungují i nadále prezenčně ve stávajícím režimu. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na vedení školy.